NAJDETE NÁS TAKÉ NA YOUTUBE

Budeme rádi, pokud pro Vás školení a kurzy budou nejen poučné, ale také zábavné. Nevěříte? Mrkněte na náš YouTube kanál. 

Videa naleznete také na našem Instagramu nebo koukněte na Facebook:

ŠKOLENÍ ZŠ KRMELÍN
7. 3. 2023

"Tím, že učíme jiné, učíme sebe." Seneca 

Děkujeme krásně zvídavým a šikovným dětem, milým vyučujícím i panu řediteli, za skvělou vzájemnou dvoudenní výuku ZŠ Krmelín, 1. stupeň 6. a 7. 3. 2023.

ŠKOLENÍ MŠ KRMELÍN 
3. 3. 2023

Dnešní hravá Míšova první pomoc s asistencí šikovných dětí z MŠ Krmelín 🐻.


Martin, Janka a Amálka ❤️. 


ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ MŠ STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
2. 12. 2022

Naším heslem je "laskavé učení pro život…" Školili jsme v MŠ Stará Ves n./O ❤️. 

A jak se školení líbilo?

"... Vámi provedené školení pro nás bylo velmi přínosné a navíc velmi příjemné. Váš empatický a chápavý přístup, konkrétnost, příklady z praxe, témata, která jsou pro nás důležitá, Vaše schopnost "přepnout" a reagovat na naše potřeby, to vše přispělo k maximálně kvalitnímu školení. Také si velice vážíme Vaší ochoty protáhnout školení o další dvě hodiny, aby byl prostor pro naše četné dotazy, a dále Vaší velké ochoty a vstřícnosti při následném poskytnutí dalších materiálů. Moc Vám za vše děkujeme."

Mgr. Olga Machačová - zástupce ředitele pro mateřskou školu ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí

OUTDOOR AND COLOURS, S.R.O.

S velkou radostí si Vám dovolujeme představit naše nové partnery Outdoor and colours, s. r. o. Těšíme se na spolupráci se skutečnými profesionály :-).

Agentura se zaměřuje na firemní akce a eventy s prvky vzdělávání a osobního rozvoje. Program dokážou modelovat na míru, dle potřeb konkrétního týmu nebo jednotlivců. 

“Tvoříme a realizujeme firemní akce a eventy s prvky osobnostního rozvoje, zkušenostního učení, týmové spolupráce, skupinové dynamiky a zábavy v outdoorovém i indoorovém prostředí.”
Outdoor and colours, s.r.o.

Zaujali Vás naši noví partneři? Mrkněte na web: www.tymove-akce.cz.