Reference

“Ve dnech 17.-18.4.2023 a 12.-13.6.2023 jsme v rámci Teambuildingových akcí pro naše zaměstnance objednali u vás interaktivní kurz první pomoci k pokrytí potřeb firemního vzdělávání.

Ráda bych vám sdělila, že reakce našich zaměstnanců na tento kurz byl velice pozitivní, nácviky reálných situací, které jste nachystali byly velmi uvěřitelné a naši zaměstnanci hodnotí vaši práci jako velice profesionální. Další zpětná vazba byla také na vás jako osoby, kde hodnotili kladně váš přátelský přístup a zájem o každý jednotlivý dotaz.

Důkazem, že vaši práci hodnotíme jako velmi přínosnou je, že další kurz pro naše zaměstnance proběhne v září a také od vás čekáme další nabídky na spolupráci v širším měřítku (nyní má DPO 2000 zaměstnanců).

Děkujeme za vaši vysoce profesionální práci a těšíme se na další spolupráci s vaším skvělým týmem.”

S pozdravem

Ing. Bc. Leona Starostková

Dopravní podnik Ostrava; vedoucí oddělení péče o zaměstnance a vztahy

“Dobrý den, 

zdravím Vás v novém roce a ze srdce přeji, aby byl dobrý, zdravý, plný radosti a spokojenosti, lásky a pohody. 

Chci Vám napsat, že Vámi provedené školení pro nás bylo velmi přínosné a navíc velmi příjemné. Váš empatický a chápavý přístup, konkrétnost, příklady z praxe, témata, která jsou pro nás důležitá, Vaše schopnost "přepnout" a reagovat na naše potřeby, to vše přispělo k maximálně kvalitnímu školení. Také si velice vážíme Vaší ochoty protáhnout školení o další dvě hodiny, aby byl prostor pro naše četné dotazy, a dále Vaší velké ochoty a vstřícnosti při následném poskytnutí dalších materiálů. Moc Vám za vše děkujeme.”

Mgr. Olga Machačová

ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí; zástupce ředitele

“Na základě zájmu třídních učitelek proběhlo postupně v pondělí a úterý 6. a 7. 3. 2023 ve všech třídách školení první pomoci pro žáky školy. Oba erudovaní lektoři firmy AgentCOR z Kunčiček u Bašky (v profesním životě zdravotničtí záchranáři) nejdříve v krátké přednášce seznámili žáky s problematikou, následně v praktickém workshopu (na pomoc měli i obrovského plyšového medvěda) procvičili ošetření zranění či úrazů.”

Mgr. Dušan Ignačík, MBA

ZŠ Krmelín; ředitel školy

“Dne 25.6.2023 jste na naší akci Rychvald plný veteránů na naši žádost poskytovali účastníkům akce informace ohledně poskytování provní pomoci a také proběhla ukázka poskytnutí záchrany života motorkáře po nehodě. Vaše práce byla velmi profesionální, ale zároveň velmi lidská a je vidět že parta vašich spolupracovníků svou práci miluje a předává ji dál tím nejlepším možným způsobem. Jsme rádi, že jsme vás na naší akci měli možnost přivítat a pokud bude možnost rádi bychom vás pozvali i příští rok.

Ještě jednou děkuji, že jste byli skvělou součástí naší akce a přeji co nejméně smutných dnů při vaší náročné práci.”

S pozdravem

Leona Starostková

Veterán klub Rychvald; předsedkyně klubu

“Oblíbené téma "Já a moje tělo" jsme ukončili v pátek 3. března návštěvou profesionálních záchranářů z"AgentCOR" s projektem "I dítě může zachránit život".

Hravou formou je se základy první pomoci provedl medvěd Míša, kterého děti ošetřily, obvázaly. Společně jsme řešili modelové situace, jak pomoci druhému. Zaměřili jsme se také na prevenci úrazů v domácnostech, na kolech, koloběžkách. Připomněli jsme si také důležitá čísla na linky integrovaného záchranného systému (hasiči, záchranáři, policisté).

Děti získaly ocenění "záchranáře Kryštůfka" za prokázané znalosti a šikovnost.”

Marie Vašicová

MŠ Krmelín

“Chtěla bych celému Vašemu týmu za nás všechny srdečně poděkovat, zejména za odbornost, srozumitelnost výkladu a názorné ukázky, které krásně doplnily teorii. Na základě dotazníku, který vyplňovali účastníci po školení vyšlo, že školení bylo dostatečně obsáhlé a srozumitelnost výkladu byla zcela vyhovující a splnila očekávání. Samozřejmě Vaše milé a příjemné vystupování zvýšilo celkový krásný dojem ze školení.

Budeme se těšit na případnou další spolupráci, a ještě jednou velké děkuji celému vašemu týmu.

Mějte krásné dny.”

Mgr. Zuzana Stejskalová

ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí; zástupkyně ředitelky školy

“Na začátku nového školního roku se zaměstnanci organizace MŠ Sluníčko, F-M, J. Myslivečka 1883 zúčastnili školení BOZP a PO spolu s kurzem první pomoci.

Všichni jmenování erudovaní lektoři firmy AgentCOR sdělili přínosné a vyčerpávající informace formou profesionální prezentace, především nácvikem reálných situací a možnosti odpovědi na jednotlivé dotazy.

Důkazem je velmi pozitivní zpětná vazba ze strany zaměstnanců.

Děkujeme za proběhlé školení a budeme se těšit na již další domluvenou budoucí spolupráci.”

Bc. Gabriela Říhová

MŠ Sluníčko; ředitelka

“Dovoľte mi, prosím, aby som sa Vám poďakovala za neuveriteľnú prednášku. Takú otvorenú, energickú, prínosnú a hlavne náučnú prednášku, ktorá vedie človeka k uvedomeniu a vnímaniu samého seba a svojej ,,životnej filozofie," som ešte nezažila. Skutočne pútavé, hlavne vo vašom výnimočnom podaní. Odniesla som si veľmi cenné informácie, ktoré som si zapísala s nadšením nielen do zošita, ale zároveň aj do srdca a života. Niekedy mnoho vecí berieme ako samozrejmé, preto je úžasné stretnúť niekoho ako Vy a tým si pripomenúť, že samozrejmé v živote nieje absolútne nič...

Dovoľte mi, prosím, zdôrazniť, že všetky slová smerované k Vám sú skutočne úprimné a od srdca… Vaša prednáška mi naozaj veľa dala, dokonca som si z nej vyrobila tzv. ,,motivačný list," ktorého úlohou je mi pripomínať, formou Vašich magických slov, že harmónia duševného a telesného stavu tvorí rovnováhu, ktorej výsledkom je zdravie, a to je to najcennejšie, čo máme. Som veľmi vďačná.”

Vlasta Pitová

Konateľ spoločnosti Štandart DPPO, s. r. o.

“V letošním roce jsme využili služeb AgentCORu hned třikrát.

Dvakrát naší zaměstnanci absolvovali interaktivní kurz první pomoci v rámci teambuildingových aktivit. Oba kurzy proběhly na vysoké profesionální úrovni a tomu odpovídala i skvělá zpětná vazba našich zaměstnanců. Zejména vysoce hodnotili moci si první pomoc vyzkoušet v situacích podobných těm reálným.

Tým, který kurz prováděl, byl skvěle organizačně připraven a zvládl plně zaujmout i 40ti člennou skupinu.

Při náročné práci přepravního kontrolora a asistenta přepravy se naší zaměstnanci setkávají i s náročnými situacemi, kdy musí zvládat i agresivní cestující a cestující pod vlivem psychotropních látek. PhDr. Lukáš Humpl, psycholog a lektor nám tuto problematiku v komunikačním kurzu nejen přiblížil , vysvětlil, ale předal zkušenosti i z vlastní praxe.

Zvlášť pozitivně byla vnímána část "Sebe péče", která se zaměřuje na zvládnutí psychicky nadlimitních situací.

Děkujeme za velmi přínosné kurzy a doufáme, že ve spolupráci budeme pokračovat i nadále.”

Za tým zaměstnanců přepravní kontroly…

Jaromír Chyla

Dopravní podnik Ostrava; vedoucí oddělení přepravní kontroly

“Děkujeme za proškolení první pomoci.

Odezva zúčastněných byla výborná, nadšení z vaší prezentace. 

Věřím, že tato prevence bude přínosem.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme vám a vašim kolegům co nejméně praxe.”

Pohodový rok vám všem, s pozdravem…

Josef Hirš

TJ Slavia Stachovice

“Dobrý den, v březnu 2024 jsme absolvovali kurz první pomocí, se zaměřením pro výcvik členů jednotky dobrovolných hasičů. Takovýmto kurzem jsme prošli poprvé a netušili jsme jak to bude probíhat. Školení probíhalo interaktivní formou. Perfektní přístup profesionálních záchranářů nás maximálně nadchnul. Od laskavě vysvětlené teorie jsme přešli na reálné situace. Figuranti reálně předváděli zdravotní potíže a my jsme je pod dohledem profesionální záchranářky řešili. Srdečně doporučuji agenturu COR, pro profesionální přístup při organizaci a samozřejmě průběh celého školení. Moc Vám děkujeme za čas, který jste nám věnovali a předali Vaše zkušenosti.”

S pozdravem a přáním krásného dne…

Vladimír Muroň

JSDH Nižní Lhoty, velitel jednotky